אודות

 

רבקה רוזנשטיין

"בגיל 7 שמעתי את המילה יוגה לראשונה. אימי למדה אז אצל רוז, מורה ליוגה כבת 80, שגרה מול ביתנו. רוז סיפרה סיפורים על הודו, על יוגה, על נשימה. אז, עוד לא הבנתי על מה היא מדברת, אבל משהו בפנים חקר ורצה לשמוע עוד ועוד. כבר אז הרגשתי שיוגה תלווה אותי במסע החיים. במשך שנים רקדתי, אבל כשהתחלתי את דרכי בעולם היוגה, התחברתי, הרגשתי כאילו חזרתי הביתה".

רבקה, אמא לגאיה ,טליה ותמרה, מלמדת יוגה כבר 25 שנה. רבקה החלה את מסעה בעולם היוגה ברישיקש – הודו, ומאז למדה מספר שיטות אצל טובי המורים בישראל ובעולם. במהלך השנים התמחתה בשיטות שונות כמו אשטנגה ויניאסה, האטה יוגה קלאסית, טרי יוגה, יוגה להריון ויוגה נשית. היא פיתחה את ה"יוגה בזרימה" שיטה השמה דגש על הזרימה של התנועה בשילוב עם הנשימה.
"אני רואה את היוגה כהזדמנות לחקירה פנימה. מזרון היוגה הוא כמו מעבדת מחקר לחיים. מה שהכי מעניין בדרך התרגול זה לראות אותו בא לידי ביטוי ביומיום. להכיר את עצמך, את התבניות והדפוסים שלך וליצור את השינוי הרצוי. דרך התרגול יוצרת חוויית מסע מרתקת ומסקרנת הגורמת לכל אחד להביט פנימה, לרבדים העמוקים של העצמי, לבחור מה בתוכי מחזק ומייצב אותי ומה מחליש ומערער וכבר לא רלוונטי ולמצוא את העוגן פנימי כדי ולהיעזר בו באתגרים היומיים.”

לפני 15 שנים הקמתי יחד עם בעלי אביב, צלם במקצועו, את המאמאדום, ובו אני מעבירה שיעורים ממוקדים ליוגה, יוגה נשית, יוגה לנשים בהריון וקורס הכנה ללידה בשיטת "פשוט ללדת" – קורס ייחודי המכין את הזוג ללידה רגועה, קלה ונוחה.